دیبا 118
جستجو
ثبت آگهی
عضویت / ورود
مشهد

خدمات
خدمات و رسالت سایت دیبا 118:


گروهی از متخصصان و افراد مجرب در حوزه های مختلف صنعت،‌ بازرگانی و تکنولوژی گرد هم آمده اند تا به کمک هم بتوانند اطلاعات مجموعه ای از مشاغل و کسب و کارهای سراسر کشور را جمع آوری و در جهت توسعه مشاغل و فعالیتهای اقتصادی شما کاربران عزیز در اختیارتان قرار دهند.


شما میتوانید بدون حساب کاربری از اطلاعات طبقه بندی شده مشاغل در رسته های مختلف در سایت دیبا 118 استفاده نموده اما برای ذخیره آگهی های مورد علاقه خود به راحتی با ایجاد حساب کاربری به نام خود اقدام نمایید.


بدیهیست، برای درج هرگونه آگهی و تولید محتوی و ایجاد حساب کاربری، قبول شرایط و ضوابط سایت دیبا 118 الزامی میباشد.


در سامانه اینترنتی معرفی مشاغل دیبا۱۱۸، تخصص ها، مهارت ها و محصولات شما به بازدیدکنندگان سایت معرفی می شوند. این سامانه با تکیه بر اصل اطلاع رسانی آزاد توانسته است مشخصات فعالان 20 رسته شغلی با بیش از 400 زیر دسته (عنوان شغلی) را گرد هم آورده، با این هدف که گامی مؤثر در توسعه کسب و کارها برداشته باشد.شناسایی و طبقه بندی مشاغل، یکی از اصول حیاتی بازاریابی محسوب می شود. سایت دیبا۱۱۸ به عنوان یک مرجع ، جزئی ترین اطلاعات مربوط به مشاغل را در 20 رسته متنوع و مختلف شناسایی و طبقه بندی کرده است. این طبقه بندی بر اساس تخصص، مهارت، خدمات و محصولات هر رسته شغلی صورت گرفته است و اطلاعاتی چون موقعیت مکانی، آدرس، شماره تماس و تمام راه های ارتباطی با آنها را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.


استفاده از رویکردهای تبلیغاتی مؤثر بر بازاریابی و اطلاع رسانی در بستر مناسب و با استفاده از ساختاری حرفه ای، می تواند منجر به توسعه و تقویت برند و جامعه مخاطبان آن شده و سپس با تأثیر مستقیم و غیرمستقیم، فروش محصولات را نیز افزایش دهد.با ارائه خدمات گسترده و متنوع، رشد حرفه ای و افزایش فروش کالاها و خدمات را تحقق می بخشد.


سایت دیبا 118، با ویژگی قابلیت جستجو براساس موقعیت جغرافیایی، صنعت مرتبط، خدمات ارائه شده و نوع محصولات، امکان دسترسی پیشرفته و دقیق جامعه کاربران را به اطلاعات مورد نیاز را امکانپذیر مینماید.
سامانه اطلاع رسانی مشاغل سایت دیبا 118:


سامانه ای حاوی اطلاعات دقیق و جامع درباره مشاغل، حرفه ها، تخصص ها و صنایع که با هدف قرار دادن جامعه مخاطبان، موجب افزایش سطح آگاهی درباره کسب و کار و نهایتا فروش محصولات می شود.


با توسعه و به روزرسانی پایگاه اطلاعات در سامانه تعاملی و هوشمند سایت دیبا۱۱۸، راهکاری علمی و پیشرفته برای دستیابی سریع و قابل اعتماد به اطلاعات دقیق و دسته بندی شده از اصناف و مشاغل در سراسر کشور را عملی و قابل تصور می دانیم.


ما تلاش میکنیم با استناد به اصول و مبانی علمی، بهره برداری از اطلاعات و استفاده از روش های تحقیق و تحلیل، راهکارهایی را در طراحی و اجرای استراتژی های پایدار و علمی برای توسعه کسب و کارها، جهت ورود به بازارهای جدید ارائه دهیم تا به رشد و توسعه آنها کمک کنیم.