دیبا 118
جستجو
ثبت آگهی
عضویت / ورود
مشهد

قوانین و مقررات
قوانین و مقررات سایت دیبا 118

  با ورود و  ثبت نام در سایت دیبا 118 و یا استفاده از هر نوع خدمات سایت با حساب کاربری یا بدون حساب کاربری، به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط این سند و همچنین سند پیمان حریم شخصی کاربران تلقی می‌شود. اگر با این شرایط موافق نیستید خواهشمند است از این وب سایت استفاده نکنید.


تعاریف و طرفین


  • شما/ کاربر/ بازدیدکنندگان به هر شخصی گفته می شود که از وب سایت دیبا 118 دیدن می کند و یا به هر نحوی از خدمات ارائه شده در آن استفاده می کند.
  • ما/ سایت دیبا 118 / سیستم به خدمات سایت دیبا 118 اشاره دارد.
  • محتوا شامل هر گونه اطلاعات ذکر شده در خدمات سایت دیبا 118 میباشد. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعات موجود و مرتبط برای یک کسب و کار در سیستم می باشد.


تغییرات در این قوانین

ممکن است ما تغییراتی در شرایط استفاده از سایت بنا به صلاحدید اعمال نماییم. با مراجعه به این صفحه میتوانید از این تغییرات اطلاع نمایید و این هیچگونه مسئولیتی برای سایت دیبا 118 از قبل ایجاد نمی نماید.


شرایط استفاده از سایت دیبا 118


شایستگی و مشروعیت

اگر همکار یا به گونه ای رقیب ما هستید با ارتباط به واحد مدیریت میتوانید پیشنهاد خود را مطرح و در قالب و چهارچوب تعریف شده همکاری خود را توسعه دهیم.


اجازه استفاده از سایت دیبا 118

ما تنها زمینه گرد آوری اطلاعات رسته های شغلی و مشاغل را فراهم نموده ایم؛ لذا، در حالی اجازه دسترسی به سایت دیبا 118 دارید که با شرایط ما موافق باشید و از جایگه اطلاعات مشاغل از سمت کاربران سایت و طرق مختلف درج گردیده، ممکن است دقیق و به روز نبوده و یا حتی به کلی تغییر کرده باشد؛ پس از این بابت مسئولیتی متوجه وب سایت دیبا118 نمیباشد.


در دسترس بودن سایت دیبا 118

این سایت ممکن است در هر زمانی بروز شود، تغییر کند و یا حتی بدون اطلاع قبلی به کلی از دسترس خارج شود.


حساب کاربری

هر بازدید کننده برای استفاده از خدمات سایت دیبا 118 می بایست نسبت به ایجاد یک حساب کاربری برای خود اقدام نماید و اطلاعات مورد نیاز را به الزام در اختیار ما قرار دهد. هر کاربر مسئولیت مستقیم هرگونه فعالیت با حساب کاربری خود میباشد و ما این حق را برای خود قائل هستیم که حساب کاربری ایجاد شده را بدون اطلاع قبلی و بی هیچ دلیلی مسدود نماییم.


  • استفاده از حساب کاربری تنها برای مقاصد غیر تجاری امکان پذیر میباشد.
  • کاربر می پذیرد حداقل سن برای ثبت نام، احراز هویت و فعالیت درسایت دیبا 118  و بهره مندی از خدمات آن صرفاً 18 سال تمام شمسی می باشد.
  • استفاده از اسامی جعلی / توهین آمیز/ منافی عفت عمومی و درج هر گونه محتوی مخالف با شئونات اسلامی و موازین جمهوری اسلامی ایران در حساب کاربری امکان پذیر نیست.  
  • استفاده همزمان از چند حساب کاربری در سایت دیبا 188 امکان پذیر نیست.
  • استفاده از حساب کاربری و ایجاد حساب کاربری برای دیگران در سایت دیبا 118 امکان پذیر نمیباشد.


ارتباط با سایت دیبا 118

پس از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، شما موافقت خود را با دریافت برخی خبرنامه ها و یا پیغام های سیستمی/ مدیریتی اعلام میدارید.


محتوا


مسئولیت در قبال محتوا

·         تنها شخص کاربر مسئول خسارات ناشی از استفاده از محتوایی که تولید می کند میباشد.

·         نظرات در مورد یک کسب و کار به هیچ وجه نشان دهنده دیدگاه سایت دیبا 118 به آن نیست و دخالتی در آن ندارد.

·         سایت دیبا ۱۱۸ هیچگونه انتفاع و مسئولیتی در قبال معامله شما بنا به محتوی درج شده ندارد.


حق استفاده سایت دیبا 118 از محتوا

سایت دیبا 118 این حق را برای خود قائل است که محتوی و اطلاعات جمع آوری شده را به هر نحوی به صلاحدید خود در معرض اطلاع رسانی و سایر مقاصد مورد استفاده قرار دهد و امکان تغییر، حذف و دخل و تصرف در نوع و میزان اطلاعات ارائه شده را دارد.


مالکیت محتوا

تولید محتوی با کاربر و با همراهی سایت دیبا 118 و مالکیت محتوی با سایت دیبا 118 میباشد.


 حل اختلاف:  

هرجائیکه مسئولیتی متوجه سایت دیبا 118 باشد یا در تفسیر مواد یا اجرای مفاد این موافقت نامه اختلافی حاصل شود، مدیر حقوقی شرکت به عنوان داور مرضی الطرفین تعیین و رای داور از طریق اظهارنامه قانونی ابلاغ می‌گردد و رأی وی قطعی و الزم الاجرا است. نحوه دعوت طرفین از طریق شماره تلفن های اعلامی در زمان ثبت نام توسط کاربر می باشد. ابلاغ رأی داور از طریق ارسال پستی خواهد بود.


اقامتگاه طرفین:

نشانی مندرج در سایت اقامتگاه طرفین می باشد.